دانلود آلبوم موسیقی بی کلام Samer Fanek – Guide Me

دانلود آلبوم موسیقی بی کلام Samer Fanek - Guide Me

دانلود آلبوم موسیقی بی کلام Samer Fanek – Guide Me 2018

موسیقی بی کلام Samer Fanek – Guide Me – حدود دو سال از اولین آلبوم سامر فانک (Samer Fanek) با نام ” Wishful Thinking ” گذشته است, و خوشبختانه در سال ۲۰۱۶ آن آلبوم موفقیت آمیزی بود و موفق به دریافت جوایزی شد. از همان زمان مشتاق شنیدن موسیقی های نیوایج بیشتر از این آهنگساز بودم که بالاخره امروز آلبوم دوم وی با نام Guide Me منتشر شد. که قطعا ارزش این انتظار را داشته است.

اینبار هم سامر تمامی موسیقی های این آلبوم را هم در استودیوی خانگی اش ساخته است. وی در این آلبوم از کیبورد خود و ۵۰ ابزار موسیقی مجازی دیگر استفاده کرده تا صداهای مورد نظر خود را خلق کند. در تمام موسیقی های این آلبوم از موسیقی پیانو استفاده شده که شامل قطعه هایی جسورانه و نرم و متنوعی است. بعضی از موسیقی ها ارکسترا خالص هستند و بعضی پیانو خالص . کاملا سبک موسیقی یانی در این قطعه ها مشهود است. اما استایل مخصوص سامر را دارند.

در آلبوم قبلی سامر به شدت تحت تاثیر پیانو زدن وی شدم, امیدوار هستم سامر در این آلبوم بتواند معروفیت بین المللی که لایقش است را پیدا کند. وب سایت ساندترک دانلود آلبوم موسیقی بی کلام Samer Fanek – Guide Me به تمامی کاربران پیشنهاد می کند.

آهنگساز: Samer Fanek

نام آلبوم: Guide Me

سال انتشار: ۲۰۱۸

کمپانی: Samer Fanek

ژانر: New Age | Instrumental

مدت زمان آلبوم: ۳۹:۰۷

Album Preview

Tracklist:

۱٫ Grand Opening
۲٫ Long Time Ago
۳٫ Newborn
۴٫ Now You See
۵٫ Guide Me
۶٫ Guardian
۷٫ Before Dawn
۸٫ Chasing Time
۹٫ For Lila
۱۰٫ Sense of Purpose
۱۱٫ Back to Hometown

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات