دانلود موسیقی متن انیمیشن Smallfoot (پا کوتاه)

دانلود موسیقی متن انیمیشن Smallfoot (پا کوتاه)

دانلود موسیقی متن انیمیشن Smallfoot 2018 اثری از Heitor Pereira & Various Artists

این انیمیشن سه بعدی کمدی و موزیکال آمریکایی توسط کمپانی Warner Animation Group ساخته شده است. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن انیمیشن Smallfoot اثری از Heitor Pereira و هنرمندان مختلف است را انجام دهید. این انیمیشن بر اساس کتابی به نام Yeti Tracks اثری از Sergio Pablos می باشد. کارگردانی و کمک نویسنده این انیمیشن Karey Kirkpatrick بوده است. صداپیشگان این انیمیشن Channing Tatum, James Corden, Zendaya, Common, LeBron James, Gina Rodriguez, Danny DeVito, Yara Shahidi, Ely Henry, و Jimmy Tatro هستند.

داستان این انیمیشن درباره ی گروهی از یتی ها (یتی: موجوداتی با پاهای پر مو) هست که با یک انسان رو به رو می شوند. هر کدام از آنها فکر میکنند که دیگری یک افسانه است. و … Heitor Pereira کار آهنگسازی این انیمیشن را انجام داده است. او در زمینه انیمیشن کارهای خوبی را ارائه می دهد. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن سریال Game of Thrones را انجام دهید.

دانلود موسیقی متن انیمیشن Smallfoot

نقد اختصاصی آهنگ های انیمیشن پا کوتاه

اولین ترکی که از آلبوم گوش دادم “This is my world” بود که میشه گفت فان قضیه بود. اگر در این چند سال نقدهای من رو خوانده باشید می دانید گاهی اوقات به سختی با موسیقی انیمیشن ارتباط بر قرار می کنم به خصوص زمانی که در آنها اثری از موزیک ارکسترا نباشد. در چند ترک بعدی من در چنین موقعیتی قرار گرفتم. از ترک “Smallfoot” موسیقی دارای موتیف های آشفته می شود. همراه با تغییرات ناگهانی.

به طور قطع موسیقی در متن فیلم جذابیت و گیرایی بالایی پیدا می کنم و فاکتور زیبایی بدون فیلم را ندارد. ترک هایی از جمله “Jumping spider” مورد علاقه ی من نبودند , آن موسیقی قبیله ای که به طور مداوم پخش می شد. هیچ حسی نسبت به ترک “The S.E.S.” نداشتم. انتخاب های آهنگساز را درک میکنم , نیاز است که از ابزار های موسیقی عجیب با تلفیق های عجیبتر استفاده کند اما من موسیقی ارکسترا را ترجیح میدهم , اما در این موارد کمیاب است.

لحظاتی در آلبوم وجود دارد که فکر میکنم زیادی شروغ است, صدا های زیاد و مختلفی وجود دارد. برای خانواده هایی که بچه دارند میتواند مناسب باشد. اما یک بار دیگر می گویم فاکتور زیبایی بدون فیلم را ندارد. و اصلا امکان گوش دادن به آن بدون فیلم وجود ندارد. وقتی موسیقی های براس و الکترونیک و قبیله ای با هم به شکل های مختلف تلفیق می شوند دوست دارم آهنگ را عوض کنم!!

کنجکاوم موسیقی را به همراه انیمیشن گوش کنم, شاید دختر کوچکم رو ببرم انیمیشن را تماشا کند شاید هم خودم توانستم از موسیقی سر در آورم

Amazon

Tracklist:

۱٫ Perfection Channing Tatum 2:33
۲٫ Wonderful Life Zendaya 3:10
۳٫ Percy’s Pressure James Corden 2:15
۴٫ Wonderful Questions Zendaya Channing Tatum 2:12
۵٫ Let It Lie Common 5:13
۶٫ Moment of Truth CYN 3:50
۷٫ Finally Free Niall Horan 3:24
۸٫ This Is My World 2:18
۹٫ Practice Gong 1:45
۱۰٫ Plane Crash 1:12
۱۱٫ Banished 1:14
۱۲٫ Jumping Spider 1:39
۱۳٫ The S.E.S. 5:02
۱۴٫ New World 2:31
۱۵٫ Migo Meets the Smallfoot 4:09
۱۶٫ Bear Cave 3:03
۱۷٫ Grow a Conscience 1:39
۱۸٫ Up the Mountain 0:46
۱۹٫ Behold, the Smallfoot! 3:42
۲۰٫ Meechee and Percy 0:55
۲۱٫ Public Betrayal 3:22
۲۲٫ Dorgle Pep Talk 2:28
۲۳٫ Where Is Meechee? 2:15
۲۴٫ Village Escape 4:51
۲۵٫ Clouds Lifted 4:05
۶۹:۳۳

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات