دانلود موسیقی متن فیلم What They Had

دانلود موسیقی متن فیلم What They Had

دانلود موسیقی متن فیلم What They Had 2018 اثری از Danny Mulhern

دانلود موسیقی متن فیلم What They Had ,فیلم درام چیزی که آنها داشتند (What They Had) محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا به کارگردانی و نویسندگی Elizabeth Chomko می باشد. ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی کرده اند Hilary Swank, Michael Shannon, Robert Forster و … می باشند. کار نوشتن موسیقی متن فیلم را دنی مالهرن (Danny Mulhern) انجام داده اند و لیبل Varese Sarabande آلبوم موسیقی متن فیلم را منتشر کرده است. پیشنهاد می شود موسیقی متن فیلم Dunkirk را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم What They Had

نقد اختصاصی موسیقی فیلم What They Had

ترک های ابتدایی این آلبوم به خوبی باعث می شوند که با آلبوم ارتباط برقرار کنم. موسیقی همان طوری نوشته شده است که Gustavo Santaolalla با گیتار اکوستیکش موسیقی می نوازد. و موسیقی با آهنگ ویولنسل تلفیق شده بود تا به قسمت درام موسیقی پرداخته شود. در واقع ترک تم آغازین نمیگوید که بقیه آلبوم چگونه خواهد بود. آهنگساز از موسیقی جاز برای قسمت درام داستان استفاده کرده است. آرام و تاثیرگذار. موسیقی مینیمالیستی. لحنی زمستانی. کاملا سرمای موجود در موسیقی حس می شود. و به صورت خیلی ضعیف در متن موسیقی متن پخش می شود.

همیشه به دنبال موسیقی هستم که در سبک آمبینت باشد. که به طور کامل حس صبح زمستانی را منتقل کند. وقتی به ترکی مثل “She was trying to go home” گوش می دهم خودم را غوطه ور می بینم. موسیقی مثل این همیشه برای من بار نوستالژی دارد. یادآور مکان یا دوستی آشنا را دارد.

موسیقی آرامش بخش

مهم نیست چه اتفاقی در داستان فیلم می افتد, صدای موسیقی بالا نمی رود. آن ارامش مینیمالیستی خودش را حفظ می کند دامنه ای از احساسات را خلق می کند و آن را گسترش می دهد. انگار هر ابزار موسیقی تنها یک خیال است. موسیقی کاملا جدی و عمیق است. خیلی کم نشانی از لبخند را در آن شاهد هستیم. هر ترک جدیدی که پخش می شود موسیقی تحریک کننده تر و غمگین تر می شود. باید اقرار کنم برای مدت ها منتظر یک چنین آلبومی بودم تا آن خلاء داخل وجودم را پر کنم.

Tracklist:

۱٫ Opening Titles
۲٫ Ruth Is Missing
۳٫ Chicago Felt
۴٫ She Was Trying to Go Home
۵٫ The Hospital
۶٫ Home Movies
۷٫ Come for a Run With Me
۸٫ I’m Lonely
۹٫ The Best Memory Care in Chicago
۱۰٫ Bridget Gets Ready
۱۱٫ Power of Attorney
۱۲٫ Bridget Stands Up
۱۳٫ Burt Concedes
۱۴٫ Bridget and Emma
۱۵٫ Held Together With String (Album Version)
۱۶٫ Sleepless
۱۷٫ This Was the Perfect Time
۱۸٫ California
۱۹٫ Epilogue
۲۰٫ Burt’s Theme
۲۱٫ Ruth’s Theme
۲۲٫ The Frailty of Memory (What They Had Theme)
۲۳٫ Are You There

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات