دانلود موسیقی متن فیلم Never Look Away

دانلود موسیقی متن فیلم Never Look Away

دانلود موسیقی متن فیلم Never Look Away 2018 اثری از Max Richter

دانلود موسیقی متن فیلم Never Look Away , فیلم درام و تاریخی و هیجان انگیز Never Look Away (با نام اورجینال Werk ohne Autor) محصول سال ۲۰۱۸ کشور ایتالیا و آلمان می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را Florian Henckel von Donnersmarck انجام داده و ستارگان حاظر در این فیلم Tom Schilling, Sebastian Koch, Paula Beer و … می باشند.

داستان فیلم درباره ی هنرمند آلمانی کرت بارنت (Kurt Barnert) می باشد که از شرق آلمان فرار کرده و هم اکنون در غرب آلمان زندگی می کند زندگی او تحت تاثیر کودکی عذاب آور خود در زمان نازی ها هست و … کار نوشتن موزیک متن فیلم را آهنگساز بزرگ مکس ریچتر (Max Richter) انجام داده که از شاهکارهای دیگر او می توان به آلبوم های موسیقی فیلم ها و سریال های The Leftovers و Taboo و White Boy Rick و بسیاری آلبوم های دیگر اشاره کرد. پیشنهاد میشود نقد موسیقی متن فیلم خارجی Hostiles از همین آهنگساز را از دست ندهید. لیبل Deutsche Grammophon (DG) آلبوم موسیقی این فیلم را منتشر کرده است.

Amazon

دانلود موسیقی متن فیلم Never Look Away

نقد اختصاصی موسیقی فیلم Never Look Away

وقتی که برای اولین بار شنیدن آهنگسازی این فیلم را مکس ریچتر انجام داده است. گوش دادن به این آلبوم جزء اولویت های من قرار گرفت. یک درام, یک درام اروپایی که به نظر می آمد از نظر موسیقی کار برجسته ای باشد. که وقتی شروع به گوش دادن ترک ابتدایی “The mind’s eye” کردم کاملا این برجستگی به چشم می آمد. آن موسیقی برجسته مینیمالیستی کاملا مشخص بود. از زمانی که کار او را برای سریال The Leftovers شدیدم کاملا عاشق موسیقی او شدم.

موسیقی آرام, عمیق که انسان را با ملایمت به مکان های مختلف می برد, حس راحتی و آسودگی کاملا به انسان منتقل می شود. موسیقی درون گرایی است. و تمرکز روی درون انسان دارد. وقتی بحث دنیای بیرون می شود, موسیقی آن حداقلی خود را حفظ می کند, اما آن گرمای موسیقی کم می شود کمی موسیقی سرد می شود. موسیقی الکترونیک پدیدار می شود.

تن موسیقی تغییر می کند, دقیق تر و طبیعی تر می شود. ابزار های موسیقی به هم فضا کافی را می دهند. موسیقی زیاد شلوغ نیست. برای مثال وقتی موسیقی گیتار نواخته می شود. موسیقی ویولن منتظر می ماند و در زمان مناسب به موسیقی اضافه می شود. به زیبایی موسیقی توسعه و تکامل پیدا می کند.

موسیقی جنگی

یک جورایی فیلم “Never look away” حس موسیقی درام جنگی دارد. توضیحش سخت است. وقتی که به قدر کافی به موسیقی متن مینیمالیستی درام های جنگی گوش می دهید. متوجه می شوید چه نوع موسیقی ای دارد. چه حسی دارد. یک جور حس اضطرار در موسیقی وجود دارد. جوری که تارهای نواخته می شوند به شکل کاملا ماهرانه آن حس منتقل می شود. و آن تک نوازی کاملا مشهود است.

در پس زمینه موسیقی مرثیه ای ادامه دار وجود دارد. حتی وقتی که موسیقی مینیمالیستی است , مکس ریچتر دقیقا می داند چه زمانی آن وزن لازم به به موسیقی بدهد, آن بار داستانی را. موزیک های مکس ریچتر همیشه داستان خود را برای گفتن دارند. در دنیای خودشان صرف نظر از داستان.

ترک های در این آلبوم طولانی هستند, به شکل غیر طبیعی. در کار دیگر وی یعنی موسیقی فیلم Hostiles شاهد چنین چیزی نبودیم. بازم میگم حتی ترک های کوتاه آلبوم هم تا مکس ریچتر به اتموسفر مورد نظر خود برسد زمان بر هستند. موتیف های استیناتو متعددی وجود دارد. آن موسیقی تار در پس زمینه, حس زیبا و خاصی را به آلبوم داده. آن فاکتور زیبایی بدون فیلم همیشه در موسیقی های ماهرانه این آهنگساز کلاسیک به خوبی دیده می شود.

Tracklist:

۱٫ The Mind’s Eye 2:48
۲٫ Kurt & Elisabeth 2:51
۳٫ Enemy Lines 6:46
۴٫ Memory Lane 2:55
۵٫ Sleeping Lions 2:16
۶٫ The Professor’s Portrait 3:21
۷٫ The Interrogation 5:48
۸٫ To Belong 1:31
۹٫ ۱۹۵۱ ۲:۲۷
۱۰٫ Your Pen, Your Sword 6:05
۱۱٫ A Way Out 5:38
۱۲٫ Respite 3:35
۱۳٫ Fat & Felt 4:43
۱۴٫ Begin Again 1:49
۱۵٫ Art School 1:24
۱۶٫ The Exhibition 5:28
۱۷٫ A Blank Canvas 2:44
۱۸٫ Consequences 4:16
۱۹٫ Portraits 4:39
۷۱:۰۴

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات