دانلود موسیقی متن فیلم Aquaman

دانلود موسیقی متن فیلم Aquaman 2018 اثری از Rupert Gregson-Williams

دانلود موسیقی متن فیلم Aquaman , فیلم اکشن و ماجراجویی و فانتزی آکوامن (Aquaman) محصول سال ۲۰۱۸ کشورهای استرالیا و آمریکا به کارگردانی جیمز ون (James Wan) می باشد. ستارگان بزرگی که در این فیلم نقش ایفا می کنند جیسون موانا (Jason Momoa) و امبر هرد (Amber Heard) و ویلم دافی (Willem Dafoe) و پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) و نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و … هستند.

آهنگساز فیلم آکوامن

آخرین بخش منتشر شده از دنیای محبوب DC فیلم آکوامن بوده و میزان بازخورد نسبت به این فیلم کمی بهتر از چند فیلم قبلی که از دنیای DC بوده. آهنگسازی این فیلم را همانند موسیقی متن فیلم Wonder Woman راپرت گریگسون ویلیامز انجام داده. و موسیقی این فیلم کمی متمایز و متفاوت از سری های قبلی این فیلم می باشد . استایل مدرن ابرقهرمانی دارد و می توان گفت شبیه موسیقی متن فیلم Thor: Ragnarok کاری از Mark Mothersbaugh می باشد.

داستان فیلم از این قرار است که آرتور کری پی میبرد که وارث امپراطوری زیر آب آتلانتیس است و در این راه باید یک حرکتی انجام دهد تا قرمان دنیا شود و … کار نوشتن موسیقی متن فیلم را آهنگساز بزرگ راپرت گریگسون ویلیامز انجام داده که یکی از کارهای قبلی او می توان به آلبوم موسیقی متن فیلم Wonder Woman اشاره کرد. لیبل WaterTower Music  ناشر آلبوم موسیقی این فیلم است.

درباره ی موسیقی فیلم آکوامن

آلبوم ساندترک این فیلم با یک ترک موسیقی پاپ اغاز می شود , دومین ترک این آلبوم “Arthur” نام دارد و ترکی زیبا و لذت بخش است. ترک سوم و ترک مورد علاقه ی من و پیشنهاد می کنم حتما به آن گوش دهید , ترک تم اصلی این فیلم است و ” Kingdom of Atlantis ” نام دارد. نوعی موسیقی با تم ابرقهرمانی کامیک بوکی است , با وجود این که خیلی موسیقی ارامی دارد. آن قسمت بزرگ که موسیقی براس دارد چهارچوب اصلی موسیقی را تشکیل می دهد, گاهی اوقات موسیقی کور را در ان شاهدیم. موسیقی تم بلند و ساده ای است. ارنجمنت موسیقی ان را ترکی شایسته می کند. و در کل ترک احساسی رو شاهد هستیم.

ترک بعدی ” It Wasn’t Meant to Be ” نام دارد و این ترک یک استایل قدیمی دارد (به شخصه ان را دوست دارم) و سپس ترک “Suited and Booted” را شاهدیم که همه چیز در ان قدرتمندتر می شود (این ترک را هم دوست دارم)

خب نوبت ترک “Atlantean Soldiers” می شود که تم و معرف شخصیت بد داستان است. این ترک هم کمی قدیمی (دهه ۸۰) می باشد اما رگه هایی از موسیقی مدرن هم در ان وجود دارد. این نکته موسیقی را دوست دارم که کاملا از تم شخصت خوب داستان متمایز است. (این نکته که برای شخصت خوب و بد دو تم کاملا جدا وجود دارد بسیار خوب است, این مورد برای فیلم های ابرقهرمانی خیلی مهم است) این ترک بیشتر ترکی است که باعث ایجاد فضای بد برای شخصیت بد داستان می شود و موسیقی احساسی را در ان وجود ندارد (نمیتوان هر دو مورد را در یک موسیقی شاهد بود) , به طور کلی این ترک ان تصویر لازم از شخصیت بد داستان را ایجاد می کند و در کل هدف موسیقی متن همین است.

ترک “The Legend of Atlan” ترکی قهرمانی و گرما بخش است و در ادامه اوضاع کمی تغییر می کند و ما به ترک “Swimming Lessons” میرسیم که ترکی در سبک موسیقی نیوایج است (این ترک را بسیار دوست دارم) در پایان پیشنهاد می کنم دانلود موسیقی متن فیلم Aquaman را از دست ندهید.

imdb

دانلود موسیقی متن فیلم Aquaman

Tracklist:
1. Everything I Need (Film Version) Skylar Grey 3:16
2. Arthur 4:41
3. Kingdom of Atlantis 3:26
4. It Wasn’t Meant to Be 3:22
5. Atlantean Soldiers 3:35
6. What Does That Even Mean? 3:24
7. The Legend of Atlan 1:57
8. Swimming Lessons 3:03
9. The Black Manta 2:50
10. What Could Be Greater Than a King? 5:23
11. Permission to Come Aboard 2:16
12. Suited and Booted 4:25
13. Between Land and Sea 2:55
14. He Commands the Sea 3:34
15. Map in a Bottle 2:16
16. The Ring of Fire 4:58
17. Reunited 1:32
18. Everything I Need Skylar Grey 3:21
19. Ocean to Ocean Pitbull, Rhea 2:25
20. Trench Engaged (From Kingdom of the Trench) Joseph Bishara 2:30
65:09

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات