دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Departure Songs اثری از We Lost The Sea

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Departure Songs اثری از We Lost The Sea

آلبوم آهنگ بی کلام Departure Songs سومین آلبوم گروه We Lost The Sea می باشد که در آن هیچ گونه آهنگ وکال وجود ندارد و تمام آن Post-Rock خالص می باشد. در دو آلبوم قبلی آنها وکالیست هایی با صداهای سنگین وجود داشت.

باید بگم چه آلبوم موسیقی بی کلام و پست راک این هست. این آلبوم از ۵ قطعه تشکیل شده است و هر قطعه مدت زمان طولانی ای دارد. در ساخت این البوم از ۳ گیتاریست و براس و کیبورد و درام استفاده شده است. نکته جالب این آلبوم این است که به افرادی این آلبوم اهدا شده که زندگیشان را در راه های قهرمانانه ای از دست داده اند.

تمام هفته قبل درگیر این آلبوم زیبای آهنگ بی کلام Departure Songs بوده ام و این هفته هم نمیتوان از آن دست بکشم.

درباره ی موسیقی بی کلام این آلبوم پست راک

این آلبوم موسیقی بی کلام با ترک “A Gallant Gentleman” آغاز می شود. که برای شروع ترک بسیار زیبایی است که با موسیقی گیتار آغاز می شود. بعد از ۳ دقیقه موسیقی آرام درام به آن افزوده می شود و مجدد همان موسیقی بعد از ۳ دقیقه دیگر به موسیقی قدرتمند تبدیل می شود. آغاز آلبوم با ترک فوق العاده ای شروع می شود.

ترک بعد “Bogatyri” نام دارد که در دو دقیقه ابتدایی با موسیقی آرامش بخش گیتار و سپس براس شروع می شود. بعد از حدود ۴ دقیقه ترک شکل و حال اصلی خودش را می گیرد و موسیقی گیتار بیشتر دیده می شود, پسر عجب ترکی است. موسیقی سنگینی است اما انفجاری از صداها را شاهد نیستیم. و در پایان هم همان آهنگ گیتار به آن پایان می دهد.

ترک فوق العاده زیبای دیگر این آلبوم ترک “The Last Dive Of David Shaw” است که با صدای آب شروع می شود! و صدای نفس کشیدن را شاهدیم بعد از دو دقیقه موسیقی گیتار شروع می شود و در همین زمان موسیقی گیتار دیگری هم به ترک اضافه می شود. موسیقی به صورت ملو شروع شده بود و بعد از ۴ دقیقه قدرت میگیرد و ..

Amazon

Tracklist:

۰۱٫ A Gallant Gentleman [06:05]
۰۲٫ Bogatyri [11:41]
۰۳٫ The Last Dive of David Shaw [16:57]
۰۴٫ Challenger part 1 – Flight [23:47]
۰۵٫ Challenger part 2 – A Swan Song [08:48]

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات