دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Sun On You اثری از Craig Armstrong

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Sun On You اثری از Craig Armstrong

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Sun On You 2018 اثری از Craig Armstrong

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Sun On You , کرگ آرمسترانگ (Craig Armstrong) آهنگسازی که برنده ی جایزه ی بهترین موسیقی متن فیلم شده است. در جدیدترین آلبوم استودیویی خود با لیبل Decca Records همکاری داشته. این آلبوم که در سبک موسیقی پیانو و تار می باشد از سوی این لیبل در تاریخ ۷ سبتامبر منتشر شده است و این لیبل در کشور کانادا قرار دارد.

جوایز کرگ آرمسترانگ

آرمسترانگ به خاطر موسیقی هایی که خلق کرده است برنده ی جوایز مختلفی از مراسم های مختلف از جمله بافتا و گلدن گلاب و گرمی و Ivor Novello شده است. برای موسیقی فیلم هایی از جمله Moulin Rouge!, Romeo + Juliet, Love Actually, The Great Gatsby و بسیاری کارهای دیگر … او همچنین با خواننده و آهنگسازان مختلفی از جمله مادونا (Madonna) و U2, Massive Attack, Pet Shop Boys, Texas, Yoko Ono, Mogwai, و Luciano Pavarotti همکاری داشته.

نقله قولی از کرگ آرمسترانگ هنگام ورود به لیبل Decca Records : باعث افتخار من است عضو چنین لیبل بزرگ و با قدمتی شده هم, که دارای تیمی گسترده از هنرمندان مختلف است. بسیار مشتاق کار با این تیم برای این آلبوم آهنگ کلاسیک و همچنین کارهای آینده هستم.

آرمسترانگ در اکادمی رویال موسیقی تحصیل کرده  و در آلبوم موسیقی خورشید روی تو (Sun On You) تمام ۱۶ ترک را با پیانو نواخته است. همچنین در اجرای موسیقی های این البوم از گروه Scottish Ensemble استفاده شده است که شامل ۱۲ آهنگساز برجسته است. ارمسترانگ از پیشرفت کار روی این آلبوم را بسیار خوشنود بوده است, و طبق گفته ی خود از کار مجدد با این گروه ماهر Scottish Ensemble بسیار خوشنودم.

سخن پایانی ارمسترانگ

“خورشید روی تو (Sun On You) آلبومی است که با یانو و تار خلق کرده ام. و قصد داشتم با ساخت این آلبوم کمی سرعت جلو رفتن دنیا را متوقف کنم و مجالی برای نفس کشیدن برای شنوندگان ایجاد کنم. همکاری بسیار خوبی با Scottish Ensemble بوده است انها نوازندگانی بسیار ماهر هستند. بعضی ترک ها بیشتر به موسیقی فیلم می خورند اما باقی انها طبیعتی کلاسیک دارند, امیدوارم مردم از آن خوششان آید” (کرک آرمسترانگ – Craig Armstrong) دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Sun On You به شدت پیشنهاد می شود.

Amazon

Tracklist:
۰۱٫ Sun On You 01:34
۰۲٫ If You Should Fall 03:33
۰۳٫ Restart 03:15
۰۴٫ Marelle 03:20
۰۵٫ Mono 00:46
۰۶٫ Shifted 02:11
۰۷٫ Somewhere 03:36
۰۸٫ Alti 02:23
۰۹٫ For Emma 03:01
۱۰٫ Half Light 03:23
۱۱٫ Sleep 02:39
۱۲٫ Hanami 03:39
۱۳٫ Ondine 04:28
۱۴٫ Soft Patterns 01:53
۱۵٫ In A Remote Place 04:51
۱۶٫ Saudade 04:28

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات