دانلود آهنگ فیلم The Girl on the Train اثری از Danny Elfman

دانلود آهنگ فیلم The Girl on the Train اثری از Danny Elfman

دانلود آهنگ فیلم The Girl on the Train 2016 اثری از Danny Elfman

دانلود آهنگ فیلم The Girl on the Train , فیلم درام معمایی و هیجانی دختری در قطار (The Girl on the Train) محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا به کارگردانی Tate Taylor و نویسندگی Erin Cressida Wilson می باشد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام در سال ۲۰۱۵ است. ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی می کنند امیلی بلانت (Emily Blunt) و ربکا فرگاسون (Rebecca Ferguson) و هالی بنت (Haley Bennett) و جاستین تروکس (Justin Theroux) و لوک ایوانز (Luke Evans) و Allison Janney, Édgar Ramírez و Lisa Kudrow هستند.

داستان درباره ی ریچل واتسون دختری الکلی است که بعد از این که با همسرش ازدواج می کند متوجه می شود که همسرش به او خیانت کرده است. او هر روز با قطار سر کار می رود و به ظور فانتزی همسایگانش را اسکات و مگان را جوری تصور می کنم که زندگی خیلی ایده آلی دارند و هیچ مشکلی در زندگیشان نیست روزی ریچل از پنجره قطار شاهد گم شدن مگان و احتمالا مردن او می شود و …. موسیقی متن این فیلم را دنی الفمن (Danny Elfman) نوشته است.

درباره ی موسیقی دنی الفمن

موسیقی هیجانی از الفمن؟ خیلی خب ببینیم او خارج از حوضه موسیقی فانتزی چه کار می کنم. کار او را چند سال قبل برای موسیقی فیلم “The next three days” به یاد دارم. ترک ابتدایی و خلاقانه ی “Something’s not right” به من امید موسیقی خوبی برای این فیلم می دهد چون کاری متفاوت است. توی چند سال اخر موسیقی فیلم های هیجانی روی دور تکرار افتاده اند.

من فکر می کنم آهنگساز سعی کرده کاری جدید با استفاده از کمدی سیاه خلق کند, حالت فیلم های برادران کوئن. و کمی هم حال و هوای موسیقی الکترونیک دارد. موسیقی فیلم به گونه ای است که نمیتوانم کامل با آن ارتباط بر قرار کنم. موسیقی جوری ماهرانه نوشته شده است که برای درک آن نیاز به توجه زیاد است. گاهی اوقات موقع گوش دارن به موسیقی این فیلم ایت حات به من دست می دهد که در قطار نشسته ام و به بیرون نگاه می کنم و همه چیز در حرکت است. دانلود آهنگ فیلم The Girl on the Train پیشنهاد می شود.

موسیقی فیلم دختری در قطار از آن دست موسیقی هایی است که برای درک بهتر آن نیاز است که آن را همراه با تماشای فیلم گوش دهید. فکر میکنم برای لذت بردن از موسیقی نیاز به داستان دارم. موسیقی این فیلم حس ناشناخته دارد نه اذیتم می کنم و نه هیجان زده می شوم!

پیشنهاد ویژه ساندترک : دانلود موسیقی متن فیلم Hostiles

Amazon

Tracklist:

۱٫ Riding the Train
۲٫ Something’s Not Right
۳٫ Megan
۴٫ Rachel
۵٫ Stolen?
۶٫ ۳ Women
۷٫ All F*cked Up!
۸٫ Wasted
۹٫ Missing Time
۱۰٫ Day One
۱۱٫ Deviled Eggs
۱۲٫ Touch Myself
۱۳٫ Uncertainty
۱۴٫ The Perfect Couple/ Password
۱۵٫ I’m Sorry
۱۶٫ A Sad Liar
۱۷٫ You’re Always Wasted
۱۸٫ Memory
۱۹٫ Really Creepy
۲۰٫ Just Desserts
۲۱٫ Self Defense
۲۲٫ Resolution
۲۳٫ The Girl On The Train-Main Titles

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات