دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم King Arthur: Legend of the Sword

دانلود موسیقی متن فیلم King Arthur: Legend of the Sword

دانلود موسیقی متن فیلم King Arthur: Legend of the Sword 2017 اثری از Daniel Pemberton

دانلود موسیقی متن فیلم King Arthur: Legend of the Sword , فیلم فانتزی و اکشن شاه آرتور: افسانه ی شمشیر (King Arthur: Legend of the Sword) محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و کارگردانی این فیلم را گای ریچی (Guy Ritchie) نقش اصلی این فیلم را چارلی هونام انجام داده است و ستارگان دیگر که نقش های مکمل را بازی می کنند Àstrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen, Jude Law و Eric Bana هستند.

داستان از این قرار است که آرتور جوان همرا با دارو و دسته اش در خیابان های لندن هستند و آرتور از اصل و نسب اجدادی خودش آگاه نیست تا این که شمشیر پادشاه افسانه ای لندن را از داخل سنگی به بیرون می کشد. و او تحت تاثیر آن شمشیر قرار می گیرد. ارتور در دو راهی انتخاب که آیا درگیر قدرت خود شود یا خیر؟ او باید یاد بگیرد چه چگونه ارباب شمشیر ها شود. خوی شیطانی خود را کنار گذارد. مردم را از چنگ افرادی که تاج و تخت را از او گرفته اند و والدینش را کشته اند نجات دهد. کار ساخت موسیقی فیلم شاه آرتور: افسانه شمشیر را دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) انجام داده است. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم King Arthur: Legend of the Sword را انجام دهید.

شباهت به موسیقی هانس زیمر

در این آلبوم ارتباط زیادی به موسیقی هانس زیمر ( Hans Zimmer ) دیده می شود. موسیقی فیلم شاه آرتور قدیم ۲۰۰۴ کاری از هانس زیمر, یکی از بهترین موسیقی های متن تمام دوران ها برای من بود. انتظار موسیقی شبیه زیمر ندارم چون کارگردان ریچی علاقه ای به موسیقی حماسی ندارد اما هر کاری از دنیل پمبرتون بیرون اید ارزش شنیدن دارد.

نوع موسیقی متن فیلم شاه آرتور: افسانه شمشیر

ریچی کسی ایت که دنیای منصر به فرد و کوچک خود را خلق کرده است دنیای که در آن همه چیز پیچیده است حتی موسیقی!  وقتی که دانلود موسیقی متن فیلم King Arthur: Legend of the Sword را دانلود کردم. هانس زیمر این موضوع را از وقتی دو عنوان شرلوک هولمز را آهنگسازی کرده است فهمیده است. و در آنها از موسیقی های محلی با هارپی عجیب استفاده کرده است.

دنیل پمبرتون از آن دست آهنگسازانی است که رو به سوی کارهای تجربی آورد و با موسیقی خود شنونده گان را شوکه کند نمیترسد. این موضوع از همان ترک ابتدایی  “King Arthur: Legend of the sword” فیلم برای من روشن شد که دارم موسیقی فیلم گای ریچی را گوش می دهم. اون انرژی و صدای وایکینگی که با گیتار نواخته می شد را دوست داشتم.

اون صدای های ابتدایی موسیقی متن مرا یاد کاری که ترور موریس (Trevor Morris) با موسیقی سریال Vikings انجام داد می اندازد. ترکی مثل “Growing up Londinium” باعث می شود این حس را دشاته باشم که از روی صندلی ام بلند می شوم و شروع به دویدن می کنم. اون نفس های سنگین , اون زمزمه ها و فریاد ها از نظرم من بسیار به جا و مناسب بودند چون که اون وحشی گری و دیوانگی ان زمان را نشان می دهد.

پیشنهاد میشود البوم آهنگ فیلم The Thin Red Line را گوش دهید.

Amazon

Tracklist:

۱٫ From Nothing Comes a King
۲٫ King Arthur: Legend of the Sword
۳٫ Growing Up Londinium
۴٫ Jackseye’s Tale
۵٫ The Story of Mordred
۶٫ Vortigen and the Syrens
۷٫ The Legend of Excalibur
۸٫ Seasoned Oak
۹٫ The Vikings & The Barons
۱۰٫ The Politics & The Life
۱۱٫ Tower & Power
۱۲٫ The Born King
۱۳٫ Assassins Breathe
۱۴٫ Run Londinium
۱۵٫ Fireball
۱۶٫ Journey to the Caves
۱۷٫ The Wolf & The Hanged Men
۱۸٫ Camelot in Flames
۱۹٫ The Lady in the Lake
۲۰٫ The Darklands
۲۱٫ Revelation
۲۲٫ King Arthur: Destiny of the Sword
۲۳٫ The Power of Excalibur
۲۴٫ Knights of the Round Table
۲۵٫ King Arthur: The Coronation
۲۶٫ The Devil & The Huntsman

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات