دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot 2018 اثری از Danny Elfman

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot , فیلم “نگران نباش اون با پای پیاده زیاد دور نمیشه” فیلم کمدی و درام محصول سال ۲۰۱۸ آمریکا می باشد. این فیلم بر اساس سرگذشت شخصی به نام جان کالاهان (John Callahan) می باشد. کارگردانی این فیلم را گاس ون سینت (Gus Van Sant) انجام داده است و از بازیگرانی که در این فیلم هنرنمایی می کنند میتوان به خواکین فونیکس (Joaquin Phoenix) و جونا هیل (Jonah Hill) و رونی مارا (Rooney Mara) و جک بلک (Jack Black) اشاره کرد.

داستان از این قرار است که شخصی با نام “جان کالاهان” که به تازگی فلج شده رو به نقاشی کارتون های روی روزنامه ها آورده است و …. دنی الفمن (Danny Elfman) کار نوشتن موسیقی فیلم را بر عهده داشته.

تغییر سبک موسیقی دنی الفمن

مانند بسیاری از طرفداران موسیقی متن من هم طرفدار کارهای افسانه ای و فانتزی تاریک دنی الفمن هستم. همان طور که می گویند هیچکس این سبک موسیقی را بهتر از الفمن انجام نمی دهد چون او این سبک را ۳۰ سال است که ارائه می دهد. اخیرا او وارد سبک های هیجانی و دیگر سبک ها شده است و این عملکردش برای من دردناک بوده است!

چند گانه The Fifty shades و The circle و Tulip fever این ها همه کارهای اخیر او هستند که همه کارهایی خسته کننده هستند. وقتی که اسم او پای این فیلم نوشته شده بود زیاد خوشحال نشدم با این حال از کارهای قبلی که کارگردان گاس ون سینت و دنی الفمن داشته اند فیلم های “Good will hunting” و “Milk” بوده اند کمی به موسیقی فیلم “نگران نباش اون با پای پیاده زیاد دور نمیشه” امیدوار شدم.

موسیقی فیلم Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot

یه جورایی سورپرایز شدم وقتی موسیقی جاز روان برای ترک تم این فیلم را شنیدم, به یاد خیلی چیز ها افتادم اما به یاد هیچ کدام از کارهای دنی الفمن نیوفتادم. اون موسیقی شیپور منو یاد موسیقی انیمیشن پلنگ صورتی انداخت. ترک بعدی “۱st drink” بود که انتظار شنیدن این چنین موسیقی پیانویی را نداشتم. ترک بعد “Phone call” بود که همچنان موسیقی پیانو بود اما بسیار خوشبینانه تر و من بیشتر و بیشتر رابطه احساسی با موسیقی بر قرار می کردم.

موسیقی فیلم ملو اما دوست داشتنی است, چند ترک اول را که شنیدم متوجه شدم که چرا مجذوب موسیقی ان شدم چون موسیقی به سبک ساده اما پر معنای راب سایمونسن (Rob Simonsen) نزدیک بود. دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot پیشنهاد می شود.

سخن پایانی اگر به کارهای راب سایمونسن (Rob Simonsen) و الکس سومر (Alex Sommer) علاقه دارید حتما از این آلبوم هم خوشتان خواهد آمد. برای من این آلبوم یک کار خوب بعد از چند کار اخیر الفمن که خارج از سبک خود انجام داده بود. موسیقی متن فیلم Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot یکی از زیباترین سورپرایز های سال ۲۰۱۸ تا به الان بوده است نه به خاطر نوع موسیقی آن بلکه به خاطر کسی که موسیقی را نوشته!

چند ترک پیشنهادی:

Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot (Main Title)
۱st Drink
Phone Call
The Liquor Store
Steps
Weepy Donuts
Good News
۱۲th Step

پیشنهاد ویژه ساندترک : دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Eighth Grade

Amazon

Tracklist:

۱٫ Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot (Main Title)
۲٫ ۱st Drink
۳٫ Phone Call
۴٫ Car Crash
۵٫ Stuck in the Tracks
۶٫ Out of Reach
۷٫ The Kids, Pt. 1
۸٫ Mother’s Name
۹٫ The Liquor Store
۱۰٫ Annu
۱۱٫ The Hospital Bed Alex Somers
۱۲٫ Steps
۱۳٫ Drawing Montage
۱۴٫ Gymnasts
۱۵٫ Showing Off
۱۶٫ Donnie is Sick
۱۷٫ John’s Speech
۱۸٫ Weepy Donuts
۱۹٫ The Kids, Pt. 2
۲۰٫ Good News
۲۱٫ ۱۲th Step
۲۲٫ Texas When You Go John Callahan
۲۳٫ Auntie Tia Danny and the Hillbilly Boyz

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات