دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Calibre

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Calibre

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Calibre 2018 اثری از Anne Nikitin

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Calibre , فیلم هیجانی کالیبر (Calibre) محصول سال ۲۰۱۸ بریتانیا به نویسندگی و کارگردانی مت پلامر (Matt Palmer) می باشد. این فیلم در تاریخ ۲۹ جون ۲۰۱۸ از شبکه نتفلیکس پخش شده است. داستان فیلم درباره‌ی دو دوست صمیمی هست که تصمیم می‎گیرند برای شکار آخر هفته به روستایی در کوهستان‎های اسکاتلند سفر کنند. اما هنگامی آنها به آنجا می‎رسند ، حادثه‎ای ناگوار باعث می‎شود که برای نجات جان خود تلاش کنند و…ان نیکیتین (Anne Nikitin) موسیقی متن فیلم کالیبر را نوشته است.

سال ۲۰۱۸ سال آهگسازان زن

حقیقتا سال ۲۰۱۸ سال آهگسازان زن در عرصه موسیقی متن بوده است. و بسیار خورسند هستنم که همه ی این آهنگسازان زن با استعداد به چیزی که لایق آن هستند رسیده اند. و الان وقت آن رسیده که شما را با آهنگسازی جدید آشنا کنم و این موضوع بیشتر از چند دقیقه زمان از من نگرفت. اتنمسفر فیلم در ارتفاعات اسکاتلند است.

زمانی که به موسیقی اسکاتلندی یا ایرلندی گوش می دهید احتمال زیاد از موسیقی سلتیک در آن استفاده شده باشد زیاد است. حتی اگر هم استفاده نشده باشد. شیوه ای که الات موسیقی ئر این فیلم نواخته می شوند معنای موسیقی اسکاتلندی دارند. هنگامی که به موسیقی این فیلم گوش می دهم کاملا میشود وجود ابر و مه را حس کرد.موسیقی برازنده و تاریک این فیلم را گوش دهید یشنهاد میشود از بخش دانلود آهنگ بازی دیدن کنید.

اون موسیقی معمایی را دوست دارم همه ی آن صداها و اکو هایی که در موسیقی پخش می شوند وجود صدای یک زن در موسیقی زیبایی خاصی به موسیقی این فیلم می دهد.

پیشنهاد ویژه ساندترک : دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم The Killing Floor

Amazon

Tracklist:
۱٫ Head for the Hunt 1:02
۲٫ Don’t Go 1:46
۳٫ Calibre 2:05
۴٫ Isolation 1:29
۵٫ In My Head 0:59
۶٫ Back to the Bodies 1:06
۷٫ Insomnia 3:19
۸٫ Garage 2:03
۹٫ Searching for Bodies 2:04
۱۰٫ Get Rid of the Bag 1:07
۱۱٫ Run! 3:35
۱۲٫ Confession 3:48
۱۳٫ They’ve Got the Other One 1:54
۱۴٫ A Forest Grew 2:13
۱۵٫ Run Reprise 1:19
۱۶٫ Credits 1:57
۳۱:۴۶

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات