دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Breath

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Breath

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Breath 2018 اثری از Harry Gregson-Williams

دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Breath , فیلم نفس بکش (Breath) محصول سال ۲۰۱۷ کشور استرالیا به کارگردانی Simon Baker می باشد. این فیلم بر اساس رمان پرفروش و بین المللی از تیم وینتون (Tim Winton) که برنده چایزه هم شده است می باشد. داستان این فیلم درباره ی دو پسر نوجوان , تشنه ی اکتشاف که با دوستی نامناسب با یک ماجراجوی مرموز باعث تاثیر دائمی روز زندگی آنها می شود. هری گریگسون-ویلیامز آلبوم موسیقی متن این فیلم را نوشته است.

موسیقی هری گریگسون ویلیامز زیر ذره بین

خیلی مشتاق بودم بدونم ایا هری گریگسون-ویلیامز با چند قدم جا به جایی از حوضه کاری خود آیا میتوان به به دوران اوج خود برگردد؟ توی چند سال اخیر موسیقی هری گریگسون ویلیامز آن چنان زیبایی و جذابیت کاری نداشته و همچنین سایه برادر کوچکتر خودش راپرت گریگسون ویلیامز روی او سنگینی می کرده. و حالا با ساخت موسیقی فیلم استرالیایی “نفس بکش” که با ترک تلخ و تاریک “In the river” شروع می شود.

ترکی آرام که بار احساسی خوبی داشت و مرا برای باقی ترک ها امیدوار کرد. حتی چند سال قبل تام هالکنبرگ موسیقی متن فیلم مستندی را آهننگسازی کرده بو که مانند این آلبوم بود. ترکی مانند “First waves” همان حسی آرامشی که در کنار دریا به آدم دست می دهد را ایجاد می کند. وقتی یه موسیقی گوش می دهم چشمانم را می بندم و بوی دریا و گرمای آفتاب بعد از ظهر دریا را حس می کنم. دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Breath را پیشنهاد می کنم.

موسیقی گیتار در فیلم Breath

هرچی که ترک های بیشتری را گوش می دهم حس دریا بیشتر در من به وجود می آید. هری گریگسون ویلیام موسیقی این فیلم را به صورت آرام و درونی ساخته است! و داستان فیلم چیزی بیشتر از این هم نیاز ندارد. ترک “Outside Sawyer point” در سبک گیتار گرانگی ساخته شده است که حس خطر و هیجان داستان را منتقل می کند.

گیتار می توان حس اندوه , حس تعلیق و حس خوش بینی را ایجاد کنم و آهنگساز با زیرکی تمامی این احساسات را در موسیقی متن فیلم نفس بکش جای دادن است.

سخن آخر

موسیقی فیلم “Breath” بازگشت هری گریگسون ویلیامز برای من بود, آهگسازی که ۱۵ سال موسیقی متن های مورد علاقه ی مرا ساخته. می دانم کلمه قدرت مندی مانند “بازگشت” زیاد مناسب نیست. اما باور کنید هنر و ظرافت کافی در موسیقی آمبینت مثل این وجود داشت. و زیباترین حالت و لبختد را روی صورت من آورد. آهنگ ویولن و گیتار موسیقی متن زیبایی را برای این فیلم ساخته بود.

ترک های پیشنهادی:

In the River
First Waves
Styrofoam Boards
Going Home
After the Waves
The Social
Breath

پیشنهاد ویژه ساندترک : دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Mary Shelley

Amazon

Tracklist:

۱٫ In the River 1:41
۲٫ Restless 1:16
۳٫ First Waves 2:15
۴٫ Styrofoam Boards 1:29
۵٫ Outside Sawyer Point 3:23
۶٫ Dancing on Water 1:33
۷٫ Going Home 0:54
۸٫ A Different Life 1:58
۹٫ Appointment Undisclosed 3:09
۱۰٫ Diving 1:55
۱۱٫ Beneath the Surface 2:02
۱۲٫ Old Smokey 2:44
۱۳٫ Go, Pikelet! 2:49
۱۴٫ Loonie Did It Harder 1:28
۱۵٫ The Nautilus 3:34
۱۶٫ After the Waves 1:54
۱۷٫ The Social 1:34
۱۸٫ You’re Different 3:35
۱۹٫ Breath 2:23
۲۰٫ It’s Not for Me 6:58
۴۸:۳۴

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات