دانلود آلبوم موسیقی متن سریال Godless

دانلود آلبوم موسیقی متن سریال Godless

دانلود آلبوم موسیقی متن سریال Godless 2018 اثری از Carlos Rafael Rivera

دانلود آلبوم موسیقی متن سریال Godless , سریال بی خدا (Godless) داستان یک مجرم بد نام به نام فرنک گریفن (Frank Griffin) (با بازیه جف دنیلز – Jeff Daniels) است که به همراه دار و دسته ی قانون شکنش در حال جست و جو و انتقام گرفتن از روی گوود (Roy Goode) ( با بازیه جک او کانل – Jack O’Connell) کسی که به این گروه خیانت می کند.

روی از زنی به نام الیس فلچر (Alice Fletcher) ( با بازیه میشل داکری – Michelle Dockery) که شوهر خود را از دست داده طلب کمک و پناه دادن به او را میکند. الیس فلچر از مردم شهر لبل که توسط زن ها اداره میشود رانده شده. زمانی که مردم شهر لبل می فهمند که فرنک گریفن در حال امدن به شهر هست آماده ی مقابله با او می شوند و …

برای کسی مثل خودم که طرفدار ژانر وسترن هست این سریال محشر هست و انتظارات را کامل براورده می کند. به خصوص موسیقی متن فوق العاده آن. کارلوس رافائل ریورا (Carlos Rafael Rivera) کار نوشتن موسیقی سریال بی خدا را بر عهده داشته. آلبوم موسیقی این سریال جزء ۱۰ آلبوم برتر من برای امسال بوده است. و بالاخره شبکه نتفلیکس به کامنت های خود گوش داده و آلبوم موسیقی این سریال را منتشر کرده و هم اکنون میتوانید با کیفیت اورجینال FLAC ان را دانلود نمایید.

موسیقی سریال بی خدا

مهم نیست که سریال چه چشم انداز هایی را نشان می دهد یا چه بازی های عمیقی انجام میشود , همیشه موسیقی به صورت زیرکانه در حال پخش هست و بدون اون سریال تا به این حد زیبا نمی شد. دلیل این که موسیقی بسیار خوب در طول سریال عمل کرد این بود که کارلوس رافائل خودش را در دام موسیقی کلاسیک وسترن ننداخته بود. او همزمان با کارگردان که در حال فیلم برداری از فیلم خود بودند او موسیقی متناسب با فیلم را می ساخته. پیشنهاد می شود برای دانلود آلبوم موسیقی متن سریال Godless به پایین همین مطلب مراجعه نمایید.

موسیقی تم سریال نظر منو بسیار جلب کرد به طوری که زمانی که تیتراژ پخش میشد موسیقی را گوش می دادم و از آن لذت می بردم و هیچ گاه از دکمه ردکردن (Skip) شبکه نتفلیکس استفاده نمی کردم. چون میخواستم از آن صدای جذاب گیتار که ما را برای تماشای سریال آماده می کرد لذت ببرم.

اون حس دل تنگی که در ترک Roy’s gift است همیشه باعث میشود چشمانم اشک آلود شود. در این ترک از گیتار آمریکایی استفاده شده است.

ترک Mary Agnes and Callie هم ترکی هست که تم رمانتیک و عاشقانه دارد و از آهنگ گیتار کلاسیک در آن استفاده شده است.

سخن آخر درباره ی آهنگ سریال Godless

موسیقی متن سریال بی خدا بدون هیج کار عجولانه ای به تک تک سکانس های سریال معنا داد. کارلوس رافائل  با موسیقی خود به این سریال روح لازم را داد, او برای لحظانی مانند سوارکاری , خواندن نامه ای دردناک , ترک مکانی دوست داشتنی , جنگ برای زندگی و برقرار عدالت او برای تمامی این لحظات موسیقی متناسب و زیبایی را خلق کرد. سخته که یک آهگساز موسیقی را برای تمامی جنبه های یک سریال بسازد و کم پیش میاد این اتفاق بیوفتد اما کارلور رافائل این کار را انجام داد.

من از بین این همه ترک زیبا نمی دانم کدام ترک را گوش دهم , ترک فوق العاده تیتراژ سریال یا موسیقی سرشار از احساس صحنه های پایانی سریال یا ترک های ناب و آرامش بخشی که در طول سریال پخش می شوند. آلبوم موسیقی این سریال از آن دسته آلبوم هایی خواهد بود که هر چند وقت یک بار به آن سر میزنم و به آن گوش می دهم. دانلود آلبوم موسیقی متن سریال Godless

پیشنهاد ویژه ساندترک : دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Haze

Netflix

Tracklist:

۱٫ Godless Main Theme (1:02)
۲٫ You Lost Your Shadow, Bill (1:26)
۳٫ Welcome to LaBelle (2:15)
۴٫ The Devil Himself (1:15)
۵٫ An Incident at Creede (4:04)
۶٫ Roy’s Gift (1:20)
۷٫ Thirty Horses (2:46)
۸٫ Mary Agnes & Callie (1:21)
۹٫ McNue Leaves (3:04)
۱۰٫ Doubtful Canyon (4:27)
۱۱٫ Roy Rides Ghost (7:24)
۱۲٫ Blackdom (2:12)
۱۳٫ Truckee (5:30)
۱۴٫ The Ballad of John Cook (2:00)
۱۵٫ A Tragedy in LaBelle (2:51)
۱۶٫ The Pox House (2:53)
۱۷٫ Breaking Horses (5:58)
۱۸٫ Alice (2:58)
۱۹٫ Dear Roy… (۳:۴۶)
۲۰٫ Where the Hell Is LaBelle? (7:22)
۲۱٫ Roy Diggs His Grave (2:16)
۲۲٫ Fleeing a Massacre (0:36)
۲۳٫ Here It Comes… (۱:۱۹)
۲۴٫ Whitey (1:23)
۲۵٫ The Battle for LaBelle (4:46)
۲۶٫ Labelle Opera (2:23)
۲۷٫ McNue Returns (3:32)
۲۸٫ The Duel (4:06)
۲۹٫ Atascadero (Denouement) (6:38)

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات