دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld

دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld

دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld 2018 اثری از Ramin Djawadi

دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld , سریال وست ورلد یا دنیای غرب (Westworld) سریال وسترن علمی تخیلی محصول کشور آمریکا است. خالقین این سریال جاناتان نولان (Jonathan Nolan) برادر کارگردان بزرگ کریستوفر نولان و همچنین لیزا جوی (Lisa Joy) هستند. که توسط شبکه HBO تولید شده است. این سریال بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۳ به کارگردانی مایکل کریچتون (Michael Crichton) است. همچنین این فیلم ادامه ای هم داشته , فیلم Futureworld 1976 .

داستان در مکانی به نام وست ورلد اتفاق می افتد, پارکی تفریحی با تکنولوژی پیشرفته و ساخته دست بشر است و اکثر جمعیت آن را میزبان های اندرویدی تشکیل می دهند. این پارک شامل مهمان هایی هست که پول زیادی را پرداخت می کنند تا وارد این پارک شوند تا خشن ترین کارهایی که ارزوی ان را دارند در این پارک انجام دهند بدون این که پاسخی از سوی میزبان ها دریافت کنند. میزبان هایی که برنامه ریزی شده اند تا آزاری به میهمان ها وارد نکنند اما …. رامین جوادی (Ramin Djawadi) آلبوم موسیقی متن خارق العاده این سریال را نوشته.

موسیقی سریال وست ورلد

یک بار دیگر تعدادی موسیقی پیانو که نمونه آنها را در آلبوم موسیقی فصل اول شنیده بودیم در این فصل پخش شد. اما نه به اندازه ی فصل اول این فصل موسیقی های جدید زیادی هم داشت. ورژن جدیدی از ترک “Paint it black” که در فصل اول پخش شد در فصل دوم هم در اکشن ترین بخش سریال پخش شد. این ترک این دفعه با ورژن آسیایی آمیخته شده بود.

بسیاری از سریال ها در فصل دوم آنها هر چه که داستان تاریک تر می شود موسیقی آنها تغییر زیادی می کند. در هنگام تماشای سریال متوجه این تغییر در موسیقی شدم هر چه که حس خطر و نابودی در آن زیاد بود. ترک “Journey into the night” این تاریکی را به ببیننده القاء می کند. ترک “Myself” جدیت این فصل را بیشتر نشان می دهد اما بیشتر با تم ملودیک و احساسی بیشتر. ترک “Is this now” که در هنگام تماشای سریال هم متوجه آن شدم ترکی تاریکی است که حس اضطراب را ایجاد می کند. دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld پیشنهاد می شود.

تغییر موسیقی به سبک های دیگر

این فصل دنیای داستان از وست ورلد به دنیای هندی و سامورایی گسترش پیدا کرد و موسیقی هم به تابعیت از آن تغییر کرد. برای مثال ابتدا ترک “Seven nation army” و در ادامه ترک هندی “The raj” که در دنیای هندی پخش شد. اما مثل همیشه من ترک های دراماتیک را ترجیح می دهم برای مثال ترک “Les Écorchés”. و همچنین ترک شنیدنی ۱۰اوم با اون ابزار موسیقی تیز نواخته می شود, با ابزار آرک ژاپنی نواخته می شود که یکی از بهترین ترک های من برای فصل دوم هست.

ترک ر از اندوه “Akane no mai” که یادآور یکی از احساسی ترین سکانس های این فصل سریال می باشد, این ترک معادل ترک “Dr. Ford” که در فصل اول پخش شد می باشد. ترکی سرشار از احساس بدون هیچ حد و مرزی. ترکی سرشار از احساس که مرا یاد احساسی ترین بخش های سریال بازی تاج و تخت می اندازد. دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld پیشنهاد میشود.

هر چه که داستان فیلم جلوتر می رود و پیچیده تر می شود و همه همه چیز را زیر سوال میبرند. رامین جوادی هم با موسیقی متن سریال وست ورلد عمیق و عمیق تر می رود. ترک “A new voice” از اون موسیقی هایی است که از زمانی که سکانس میو رو دیدم نمیتوانم از آن دل بکنم. ترکی آرام که به نرمی نواخته می شود. این قطعه ای است که نشان می دهد آهنگساز رامین جوادی چه قدر برای شخصیت میو اهمیت قائل است. به شدت پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld را انجام دهید.

موسیقی ژاپنی

موسیقی ژاپنی برای من بسیار عزیر است و نمونه ی خوب آن را میتوان به فیلم “اخرین سامورایی” که توسط هانس زیمر آهنگسازی شده بود و بسیار انسان را تحت تاثیر قرار می داد و نمونه این موسیقی ژاپنی زیبا ترک “Kiksuya” می باشد. که در یکی از خاص ترین قسمت های سریال پخش می شود. پیشنهاد ویژه دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld

نوع موسیقی رامین جوادی

این فیلم نیاز به موسیقی غلیظ و عمیق دارد که به خوبی موسیقی این فاکتور را دارد. ترک “I remember you” با آهنگ دراماتیک خود مشت محکمی بر آن حساسیت است که مرا بسیار به یاد موسیقی سریال Game of Thrones می اندازد. ترک خارق العاده ی “Take my heart when you go” گستره ی بزرگ موسیقی رامین جوادی را نشان می دهد که چگونه می تواند داستان را با موسیقی خود بیان کند. ما را به مکان های مختلف ببرد و احساسات ما را با درجات مختلف بر انگیخته کند. کار او را در این آلبوم به مانند سریال GOT دوست دارم. بعضی مواقع او  موسیقی خود را از حالت ملودیک خارج می کند و ترکی مانند “Virus” را خلق می کند.

ترک مشخص و ثابتی برای شخصیت میو در طول دو فصل وجود نداشت اما ترک “My favourite” میتونه برای شخصیت میو خوب باشه. مرا یاد صحنه هایی که میو در آن بازی میکرده می اندازد. این ترک سمبل کل سریال برای من است , چون که موسیقی آن فرصتی دوباره برای فکر کردن , سوال پرسیدن و در شگفت ماندن است و این ماهیت وست ورلد است. و این که هیچ پایان خوشی در انتظار نیست.

بهترین موسیقی های سریال وست ورلد

خب به نظر من جذابترین ترک سریال وست ورلد در فصل دوم ترک “I promise” است. ترک “Westworld” هم یکی از محشر ترین ترک های کل فصل هست ملودیک و از جهتی تو خالی! مهیج تر از هر چیز دیگری. این دو ترک در کنار ترک “Akane no mai” بهترین قطعه های این فصل برای من بوده اند.

در یک کلام دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld را از دست ندهید.

Tracklist: Full Album

۱٫ Main Title Theme 1:41
۲٫ Journey Into Night 5:29
۳٫ Runaway 2:48
۴٫ Myself 4:02
۵٫ The Entertainer 1:06
۶٫ Is This Now? 4:24
۷٫ Seven Nation Army 2:12
۸٫ The Raj 2:47
۹٫ Les Écorchés 4:12
۱۰٫ Heart-Shaped Box (Orchestral) 3:24
۱۱٫ Akane no Mai 3:33
۱۲٫ Paint It, Black 5:42
۱۳٫ C.R.E.A.M. 1:46
۱۴٫ Virtù e Fortuna 2:18
۱۵٫ A New Voice 3:30
۱۶٫ Kiksuya 3:24
۱۷٫ I Remember You 5:23
۱۸٫ Heart-Shaped Box (Piano) 1:57
۱۹٫ Take My Heart When You Go 4:10
۲۰٫ Virus 2:52
۲۱٫ My Favorite 3:35
۲۲٫ Vanishing Point 3:01
۲۳٫ My Speech 1:17
۲۴٫ A Passage to Another World 4:14
۲۵٫ I Promise 4:34
۲۶٫ Core Drive 3:53
۲۷٫ Westworld 5:21
۲۸٫ Codex 3:34
۲۹٫ We’ll Meet Again 3:10
۹۹:۱۹

Amazon

Tracklist:

۱ – Heart-Shaped Box

دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld

Tracklist:

۱ – Runaway

Tracklist:

۱ – Seven Nation Army

دانلود آلبوم موسیقی متن فصل دوم سریال Westworld

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات