دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Of One Heart اثری از Simon Daum

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Of One Heart اثری از Simon Daum

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Of One Heart 2018 اثری از Simon Daum

دانلود آلبوم آهنگ بی کلام Of One Heart , آهنگساز این آلبوم Simon Daum است او در خانواده ای که تمام اعضای آن موزیسین بوده ان به دنیا آمده است و از همان ابتدای کودکی در سن ۳ سالگی با موسیقی خوی داشته و به گفته ی والدینش او در آن سن سعس کرده اولین قطعه موسیقی خود را خلق کند. او حدودا ۸ سال داشته که در و مادر او تصمیم میگرند گه او را به کلاس پیانو بفرستند اما خیلی زود او از نواختن موسیقی دیگران خسته می شود و تصمیم میگیرد موسیقی خود را خلق کند و بنوازد.

در سن ۱۱ سالگی سایمون نزد آهنگساز و پیانیست Jon Schmidt می رود و موسیقی او تاثیر بسزایی روی سایمون دارد که باعث می شود سایمون در همان سن آهنگساز تمام وقت شود. او اولین قطعه موسیقی که نوشته است با یانوی سولو بوده است. و با گذر زمان سایمون متوجه می شود که به موسیقی ارکسترا هم علاقه مند است.

امروز شما با دانلود این آلبوم متفاوت ترین آلبوم موسیقی او را شاهد خواهید بود از موسیقی پیانو سولو تا موسیقی احساسی و حماسی را در این آلبوم شاهد خواهید بود. یکی دیگر از آهنگسازانی که روی سایمون تاثیر گذار بوده است آهنگساز بزرگ موسیقی متن توماس نیومن (Thomas Newman) بوده است.

Amazon

Tracklist:
۰۱٫ No Matter What
۰۲٫ A New Life
۰۳٫ Set Free
۰۴٫ Distant Call
۰۵٫ Yearning for More
۰۶٫ Long Since Gone
۰۷٫ Dreamland
۰۸٫ Whole Again
۰۹٫ The Forgotten
۱۰٫ Far Away (feat. Freya Casey)
۱۱٫ Carefree
۱۲٫ Unnoticed
۱۳٫ Unanswered
۱۴٫ Of One Heart
۱۵٫ Without Hope (feat. Freya Casey)
۱۶٫ Dream of a Child
۱۷٫ Stuck in Time
۱۸٫ Silent Moment

باکس دانلود
لینکهای دانلود فقط برای اعضا فعال می باشد. خرید اشتراک ویژه

نظرات